Збірна команда України стала чемпіоном ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежників-героїв Чорнобиля
26.05.2017 | 14:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
 

26 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася урочиста церемонія закриття ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежників-героїв Чорнобиля. Участь у заході взяли Олександр Тарасов, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України, ректор ЛДУ БЖД Михайло Козяр, керівництво територіальних підрозділів ДСНС та профільних вищих навчальних закладів, ветерани пожежної охорони, рідні та близькі загиблих пожежників-героїв Чорнобиля, почесні гості міжнародних делегацій.

За результатами змагань перше місце посіла збірна команда України з пожежно-прикладного спорту, на другій сходинці — команда з Києва і на третій — команда з Волині.

Цього року участь у змаганнях брали 11 команд з Болгарії, Молдови, Туреччини, Естонії, Волинської, Львівської областей, міста Києва, збірна команда України з пожежно-прикладного спорту, команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

Впродовж трьох днів спортсмени змагалися у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті 4 по 100 метрів та бойовому розгортанні.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250017833