Ольга Крентовська: Міністерство проводить системну роботу по формуванню комплексної реформи ринку праці
31.05.2017 | 11:53
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Сьогодні український Уряд проводить активне реформування багатьох систем, однією з яких є сфера зайнятості. На цьому наголосила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська під час робочої зустрічі представників Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості та Міністерства закордонних справ Данії.

«Тільки налагодженням партнерських відносин та проведенням системної роботи ми зможемо досягти позитивного соціального ефекту. Ми прагнемо створити національний механізм для вирішення питань на ринку праці. Тому допомога Королівства Данія та міжнародних організацій є актуальною та вчасною. Адже ми потребуємо нових програм для цільових груп, ідей, методик», - зазначила Ольга Крентовська.

Учасники зустрічі детально обговорили цілі та механізми управління для спільного проекту «Інклюзивний ринок праці на 2017-2022 роки», який розроблено Міжнародною організацією праці. Метою проекту є вирішення  проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівні за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів.

За словами першого заступника Міністра соціальної політики, питання проведення реформ у зазначеній сфері є нагальним для сьогодення. «Ми критично ставимося до своєї діяльності,  адже нашою метою є якісні зміни ринку праці. Тому запевняємо, що готові до конструктивної роботи», - підкреслила Ольга Крентовська.

Завданням проекту «Інклюзивний ринок праці» є політичні та інституційні реформи для підвищення ефективності ринку праці, поліпшення навичок та зміцнення установ і систем розвитку підприємництва.

«Ми сподіваємося, що реалізація цього проекту в Україні сприятиме створенню нових робочих місць та забезпеченню продуктивної зайнятості українських громадян, адже це і є головним завданням реформи ринку праці», - резюмувала Ольга Крентовська.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250027734