Робота поліції Дніпропетровщини стане більш ефективною завдяки новим екологічними авто, - Сергій Князєв
02.06.2017 | 14:15
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
 

Робота поліції Дніпропетровщини стане більш ефективною завдяки новим екологічними авто. Про це сьогодні, 2 червня, повідомив Голова Національної поліції України під час церемонії передачі 38 нових кросоверів «Mitsubishi Outlander PHEV» поліції Дніпропетровської області. Захід відбувся за участі Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Ключі від службових автомобілів «Mitsubishi» вручили начальнику поліції Дніпропетровської області та керівникам територіальних підрозділів поліції області для забезпечення роботи груп швидкого реагування.

Сергій Князєв висловив сподівання, що завдяки новим автомобілям робота поліції Дніпропетровщини стане більш ефективною.

«Я сподіваюся, що працівники поліції будуть виконувати свої обов’язки так само ефективно, і навіть краще, як і працівники у містах Кривий Ріг та Дніпро», – наголосив він, звертаючись до працівників поліції Дніпропетровської області.

Крім того, під час заходу очільник Нацполіції та виконуючий обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області вручили ключі від 10 квартир діючим працівникам поліції.

Нагадаємо, Національна поліція України у рамках Кіотського протоколу отримала 635 нових екологічних автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV».  Глава Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що новими автомобілями будуть забезпечені міста і селища 23 регіонів України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250037986