Сергій Князєв: Наступним кроком реформування Нацполіції стане введення в дію підрозділів дорожньої та тактичної поліції
06.06.2017 | 14:54
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Голова Національної поліції України висловив сподівання, що завдяки новоствореним підрозділам поліції до кінця 2017 року вдасться докорінно змінити ситуацію з високою кількістю ДТП на дорогах, а також правопорушень на вулицях як великих міст, так і сіл. Про це глава Національної поліції України заявив сьогодні, 6 червня, на церемонії передачі автомобілів підрозділам поліції Запорізької області.

За словами Сергія Князєва, на сьогодні триває набір до лав Національної поліції України. На вересень 2017 року заплановано випуск перших працівників дорожньої поліції.

«Плануємо у вересні 2017 року випустити перші 800-900 працівників, які вийдуть на дороги України і змінять негативну ситуацію з ДТП, яка зараз існує», – зазначив Сергій Князєв, додавши, що для запуску дорожньої поліції залишено у резерві близько 250 автомобілів.

Він також висловив сподівання, що завдяки новоствореним підрозділам поліції до кінця 2017 року вдасться докорінно змінити ситуацію з високою кількістю ДТП на дорогах, а також правопорушень на вулицях як великих міст, так і сіл.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв передали 28 кросоверів «Mitsubishi Outlander» поліції Запорізької області.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250042226