Україна вдячна за підтримку США в захисті суверенітету та проведенні реформ, - Глава Уряду на зустрічі з Рудольфом Джуліані
06.06.2017 | 18:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Україна вдячна Уряду та народу Сполучених Штатів Америки за послідовну підтримку Києва у боротьбі за суверенітет та здійснення внутрішніх перетворень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з Радником Президента США з питань кібербезпеки, екс-мером Нью-Йорка Рудольфом Джуліані у вівторок.

"Ми сьогодні переживаємо непрості часи становлення нашої держави, і роль Сполучених Штатів Америки в сучасній історії нашої країни є історичною. Ми зацікавлені у тому, щоби поглиблювати наше політичне і економічне співробітництво. У нас є величезні можливості і сподіваємося, що ці стосунки матимуть гарний результат", - зазначив Володимир Гройсман.

Він розповів про ситуацію в Україні у контексті протистояння російській військовій, економічній та інформаційній агресіям, а також поінформував про останні дії Уряду, спрямовані на стабілізацію економічного стану держави. Зокрема, Прем’єр-міністр наголосив на відмові від постачання російського газу, стимулюванні економічного зростання, старті низки важливих реформ в протидії корупції, судовій системі та подальшій децентралізації. На порядку денному, акцентував увагу Глава Уряду, проведення реформ в охороні здоров'я, пенсійній системі, приватизації.

"Це те, що буде змінювати країну і зробить її більш стійкою у середньостроковій перспективі, - сказав Глава Уряду. - Наша мета - посилити економічне зростання, зробити справедливою пенсійну систему, змінити систему охорони здоров'я, здійснити реформу освіти, провести капітальний ремонт країни, відбити російські війська, забезпечити сильну судову систему та затвердити усі сучасні антикорупційні системи".

У ході розмови Прем'єр-міністр також розповів Рудольфу Джуліані про постійні обстріли на Донбасі і наголосив на необхідності збереження режиму санкцій проти Російської Федерації.  "Якщо санкції були введені проти країни-агресора як покарання, то відміна санкцій має бути винагородою за відмову від планів агресії, - підкреслив Володимир Гройсман. - Ми сьогодні захищаємо демократичні цінності"

У свою чергу Рудольф Джуліані висловив значну підтримку Україні з боку вищого керівництва США у боротьбі "за свободу і незалежність".

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250043175