Уряд вітає рішення Парламенту розглянути проект медичної реформи, - Володимир Гройсман
07.06.2017 | 11:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Кабінет Міністрів України вітає рішення Верховної Ради України внести в порядок денний роботи Парламенту пакет законопроектів по медичній реформі, направлених в тому числі на зміну системи фінансування системи охорони здоров’я. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в середу.

Пакет законопроектів було розроблено командою Міністерства охорони здоров’я спільно з експертним середовищем і удосконалено за участі народних депутатів України – представників різних комітетів та  фракцій. Минулого тижня проект змін було розглянуто в ході засідання Національної Ради реформ при Президентові України.   

«Реформа буде реалізована  в інтересах громадян і з метою повернення поваги до медиків та всієї сфери охорони здоров’я. Хочу подякувати команді МОЗ за підготовку рішень, подякувати  особисто Президенту України Петру Порошенку за роботу над цим питанням, хочу подякувати всім  фракціям коаліції – «Блоку Петра Порошенко», «Народному фронту» і персонально Арсенію Яценюку, а також всім народних депутатам, які відставили свої партійні прапори та прийняли рішення в інтересах українців. Йдемо далі – на часі пенсійна реформа, яка теж буде слугувати інтересам громадян», - сказав Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250044916