Павло Клімкін зустрівся з діючим головою ОБСЄ Себастьяном Курцом
08.06.2017 | 09:05
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

«Ми високо цінуємо зусилля Австрійського головування в ОБСЄ, спрямовані на мирне вирішення конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією проти нашої держави» - наголосив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі 7 червня з діючим головою ОБСЄ, Федеральним міністром європейських, інтеграційних і закордонних справ Австрії Себастьяном Курцом.

Павло Клімкін та Діючий  голова ОБСЄ Себастьян Курц були єдині у необхідності продовження зусиль, спрямованих на забезпечення безперешкодного доступу СММ до всієї тимчасово неконтрольованої Урядом України території Донбасу, у т.ч. до ділянки українсько-російського державного кордону з метою забезпечення постійного і повного моніторингу з боку ОБСЄ.

Павло Клімкін підтримав прагнення австрійського головування в ОБСЄ сприяти якнайскорішому поліпшенню технічного оснащення Місії засобами спостереження, у т.ч. інфрачервоними камерами спостереження, а також намірів збільшити кількість спостерігачів ОБСЄ на Донбасі до 1000 осіб.

Сторони домовилися продовжувати пошук шляхів посилення присутності ОБСЄ на Донбасі, у тому числі і щодо можливості розгортання поліцейської місії ОБСЄ в ОРДЛО.

Українська сторона також висловила вдячність за рішення уряду Австрії виділити 1 млн євро на проекти з розмінування на Донбасі.

У рамках двосторонньої тематики міністри підписали міжурядовий меморандум про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ як в Україні, так і в Австрії.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250048863