Міністр культури України та голова Громадської організації "Електронна демократія" підписали Меморандум про співпрацю
08.06.2017 | 19:05
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
 

Міністр культури України Євген Нищук та голова Громадської організації «Електронна демократія» Володимир Фльонц підписали Меморандум про співпрацю. Даний документ передбачає надання технічної підтримки з боку ГО «Електронна демократія» для електронного голосування та проведення спостереження за прозорістю цього процесу під час проведення рейтингового інтернет-голосування для формування складу Наглядової ради Українського культурного фонду. Саме таке завдання постало перед Міністерством культури в рамках реалізації норм Закону України «Про Український культурний фонд».

«Наразі перед Міністерством культури поставлено важливі завдання, пов’язані  з реалізацією Закону України "Про Український культурний фонд", мета якого першочергово допомогти недержавному сектору та зміцнити довіру до державних установ. Залучаючи громадські організації до співпраці Міністерство впроваджує кращі практики світу в питаннях підвищення рівня прозорості та відкритості своєї роботи», - сказав Міністр культури України Євген Нищук.

Він також висловив сподівання, що відомство і надалі буде  співпрацювати з ГО «Електронна демократія» в частині реалізації подібних проектів, відзначивши, що зараз важливо якісно провести відбір до Наглядової ради Українського культурного фонду, і підписання цього Меморандуму –  ще один крок до прозорості і чесності.

ГО «Електронна демократія» має значний досвід у співпраці з центральними органами виконавчої влади, зокрема, в частині надання програмного забезпечення для електронних голосувань та проведення спостереження за прозорістю голосування. Голова  цієї громадської організації  Володимир Фльонц висловив зацікавленість у співпраці з Міністерством культури, яке демонструє новітні підходи до здійснення реалізації державної політики.

«Я вдячний за те, що Міністерство культури звернулося до нас з пропозицією співпраці, адже в порівняні з іншими  органами державної влади воно демонструє  пошук нових модерних рішень,  відкритість та бажання співпрацювати з громадським сектором», - відзначив Володимир Фльонц.

«Для нас завжди було принципово не лише створювати технічні рішення, а й впроваджувати такі системи, які б викликали довіру, а вона з’являється лише тоді, коли ми все робимо прозоро і відкрито незалежно від особи, яка бере участь у голосуванні. Будемо раді долучитися не лише до створення цієї ради, а й до інших подібних ініціатив Міністерства».

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250053218