Арсен Аваков: Від взаємодії поліцейських і гвардійських підрозділів залежить ситуація у Бессарабії
10.06.2017 | 14:47
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

На цьому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив сьогодні, 10 червня, інспектуючи у рамках робочого візиту на Одещину військову частину 3012 Південного територіального управління Нацгвардії у Болграді. У цій частини розташована база, де дислокуються як гвардійські так і поліцейські підрозділи.

Ознайомившись із взаємодією підрозділів Нацполіції та Нацгвардії, глава МВС і підкреслив, що це класичний приклад застосування принципу «Community Policing». «У цьому випадку він полягає у дієвій взаємодії поліцейських з військовослужбовцями, проведення спільних заходів, як з охорони публічного порядку та безпеки, так і з профілактичної роботи з населенням», – сказав Арсен Аваков і додав, що від цієї взаємодії залежить ситуація у Бессарабії.

Як повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв, база спільної дислокації поліцейських і гвардійців у військовій частині 3012 НГУ – є пілотним проектом. І регіон для запуску цього нововведення обраний не випадково, адже ситуація зі збільшенням розбійних нападів в Бессарабії викликає занепокоєння керівництва Нацполіції і МВС.

«Ми прибули сюди з міністром, щоб показати, що ми з вами, щоб допомогти вам, щоб особовий склад це розумів. А від вас вимагаємо належного виконання службових обов’язків», – наголосив Сергій Князєв.

Своєю чергою начальник поліції Одеської області Дмитро Головін підкреслив, що у регіоні гостро стоїть питання прихованого сепаратизму, тому правоохоронці повинні докласти зусиль, щоб тримати ситуацію під контролем і довести, що Бессарабія – це українська територія, а Болград – українське місто.

Командувач Національної гвардії Юрій Аллеров, що перед поліцейськими, нацгвардійцями й прикордонниками регіону стоїть важливе та відповідальне завдання – безпека мирних громадян. «Ви - вартові правопорядку – і повинні докласти всіх зусиль для забезпечення безпеки в цьому регіоні. І я впевнений, що ви з гідністю виконаєте цю почесну місію», – сказав Юрій Аллеров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250057927