Уряд готує зміни до держбюджету для фінансування робіт на трасі Львів - Тернопіль - Хмельницький на Одесу й Миколаїв
14.06.2017 | 13:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Кабінет Міністрів України за ініціативи Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана готує необхідні зміни до Державного бюджету на 2017 рік і пропонує Парламенту виділити додаткові 2,5 млрд грн на масштабну реконструкцію дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. Про це Глава Уряду повідомив під час засідання Уряду у середу.

Виділення коштів Володимир Гройсман анонсував під час огляду дорожніх робіт у Львівській, Волинській та Тернопільській областях наприкінці травня.

"Тоді я сказав, що внесу пропозицію, щоб зробити капітальну реконструкцію дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. За цей час ми з Міністерством фінансів знайшли додаткові 2,5 млрд ресурсу. Ми  будемо готувати зміни до бюджету і будемо пропонувати Парламенту ухвалити це рішення, підтримати ці 2,5 млрд. Це дасть можливість у цьому році дуже інтенсивно робити цю дорогу, яка є дуже важливою", – наголосив Володимир Гройсман, зауваживши, що дорога, що знаходиться у жахливому стані, є магістраллю національного значення, що з'єднує західний кордон країни з портами та якою щоденно користуються мільйони громадян.

"Ми внесемо пропозиції українському Парламенту щодо масштабної реконструкції, модернізації дороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. У нас є всі шанси до середини липня за підтримки Парламенту ухвалити ці рішення", - переконаний Глава Уряду. У свою чергу Укравтодор готовий забезпечити належну організацію робіт на ділянці цієї дороги, додав Прем'єр-міністр.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250066352