Рівне стало дев'ятим містом в Україні, де запрацював велопатруль
14.06.2017 | 19:48
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Глава Нацполіції Сергій Князєв проінспектував роботу велопатрулів патрульної поліції Рівного. Сьогодні 5 поліцейських виїхали на патрулювання на спеціально оснащених велосипедах. Попередньо вони пройшли спеціальне навчання. Тренінг провели їм інструктори з Канади, які мають 20-річний досвід велопатрулювання.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв проінспектував чергову частину, гараж, зали, де тренуються патрульні. Очільник відомства поцікавився, як пройшли перші години велопатрулювання та як сприйняли їх рівняни. Патрульні повідомили, що мешканці міста схвально поставилися до появи таких поліцейських нарядів у Рівному.

Патрульні на велосипедах курсуватимуть у Рівному переважно в центрі міста: Лебединка, район стадіону «Авангард», парк «Хімік», парк Шевченка, район Басового Кута, а також на вулиці Набережній. Також їх залучатимуть до охорони правопорядку під час масових заходів, там, де будуть великі скупчення людей.

Начальник управління патрульної поліції в м. Рівне Сергій Мерчук зазначив, що поява в обласному центрі велопатрулів – це лише початок.

«У нас великі сподівання, що незабаром ми поповнимо ряди велопатруля новими бійцями. Є розуміння і від керівництва патрульної поліції і від влади, що це ефективний спосіб охорони громадського порядку, який давно і успішно практикують за кордоном», – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Сергій Князєв представив Валерія Самчука на посаді начальника поліції Рівненської області.

Крім того, Сергій Князєв повідомив, що набір до підрозділів патрульної поліції стартує по всій державі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250068685