Глава Уряду про проект пенсійної реформи: Це повага прав працюючої людини
15.06.2017 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Розроблений Урядом проект пенсійної реформи, який наразі обговорюється громадськістю й незабаром буде представлений на засіданні Національної ради реформи при Президенті України, є кроком до відновлення поваги прав працюючої людини – таким самим, яким свого часу стало рішення про збільшення мінімальної заробітної плати. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Запорізькій області.

Глава Уряду підкреслив, що всі економічні пріоритети Кабінету Міністрів прораховані та спираються на показники розвитку економіки. Тож ресурси для підвищення зарплат та пенсій у разі ухвалення пенсійної реформи є. Так, за словами Володимира Гройсмана, вже до кінця року середня зарплата по країні становитиме близько 7 тис. грн, а пенсії будуть збільшені для 9 млн пенсіонерів вже з 1 жовтня – як передбачає проект пенсійної реформи.

"Впевнений, що спільно з Президентом, Парламентом ухвалимо усі необхідні рішення. Ми робимо важливі кроки для повернення поваги до працюючої людини", – підкреслив Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250070301