Вадим Троян: Ми звільнили Маріуполь, звільнимо й всі захоплені бойовиками українські землі
17.06.2017 | 13:42
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Про це заступник Міністра внутрішніх справ заявив сьогодні, 17 червня, на урочистостях з нагоди річниці визволення Маріуполя від бойовиків.

Цього дня центральним проспектом Маріуполя пройшов військовий парад у складі військовослужбовців військової частини 3057 Національної гвардії та Донецького прикордонного загону, працівників обласного управління поліції, бійців добробатів, бійців морської піхоти. Почесне місце у колоні – окремий загін спеціального призначення Нацгвардії «Азов», бійці якого доклали всіх зусиль, аби Маріуполь був вільним від бойовиків.

Це підкреслив і заступник Міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, який привітав учасників параду й усіх містян з річницею визволення Маріуполя. «Маріуполь – це рідний дім для «Азову», підрозділу, якого боїться Путін. І Маріуполь знає, що це за сила – добровольці, що таке «Азов». Я обіцяю,що ми ніколи не покинемо це місто,або ж поляжемо за нього. Україна буде вільна!», – наголосив Вадим Троян.

Кожному з бійців, хто безстрашно боронив українське місто, подякував і очільник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін: «Дякую Азову за визволення, дякую Збройним силам, підрозділам МВС та прикордонникам, дякую мешканцям міста за підтримку. Дякую, що зараз тут майорить прапор України».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250077353