Володимир Кістіон: Встановлення лічильників - одне з найнагальніших завдань для міських голів від Уряду в рамках підготовки до зими
19.06.2017 | 19:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Ще до кінця 2016 року органи місцевого самоврядування повинні були забезпечити 100% облік тепла, адже це єдина можливість впливати на ефективне використання енергоресурсів в країні. Але нинішня динаміка встановлення загальнобудинкових приладів обліку в українських містах не надто добра, тому це одне з найнагальніших завдань для міських голів від Уряду в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Про це за результатами сьогоднішньої селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, у цьому році Уряд набагато раніше за попередні роки схвалив заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Готовність України до опалювального сезону вже зараз становить 30%. На сьогодні на складах тепло-генеруючих компаній знаходиться 2,7 мільйони тонн вугілля, у підземні сховища закачано більше 10 мільярдів кубічних метрів газу.

«Ще одне нагальне завдання – ремонт доріг, 90% яких знаходиться у незадовільному стані. З дрібним, ямковим ремонтом більш-менш впоралися, на порядку денному комплексний ремонт доріг. Нагадаю, цього року на ремонт доріг виділено втричі більше коштів - 30 млрд грн», - наголосив Володимир Кістіон.

Щодо відновлення газопостачання на ТЕЦ-6, Віце-прем’єр-міністр дав доручення терміново провести нараду з цього питання, щоб не лише відновити гаряче водопостачання мешканцям Києва, а, перш за все, забезпечити стабільність роботи енергетичної системи  Київського енергетичного вузла.

«ТЕЦ-6 виробляє не тільки теплову енергію, яка використовується на тепло і гарячу воду, а й електричну енергію. Зупинка цього об’єкта недопустима, особливо влітку, в період максимальних температур, коли споживання Київського енергетичного вузла суттєво  збільшується», - вважає Володимир Кістіон.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250080638