Експертами Одещини прийнято до опрацювання понад 7592 проекти землеустрою в рамках пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності
22.06.2017 | 11:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами органів Держгеокадастру Одеської області прийнято до опрацювання з інших областей 7592 проекти землеустрою.

Станом на сьогодні опрацьовано 7237 проектів, з яких 59 % (4253) розглянуто позитивно та 41% (2984) отримали негативний висновок. На розгляді експертів знаходяться ще 355 проектів.

У Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 25 осіб.

Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 8132 проекти землеустрою, з них опрацьовано 7648 проектів, з яких 4834 позитивно, 2814 отримали негативний висновок та 484 знаходяться на розгляді.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250088914