Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди Дня державної служби
23.06.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем державної служби!

Серед реформ, які сьогодні запроваджує Уряд, важливе місце посідає реформування державного управління та державної служби, перетворення її на якісну сервісну інституцію. Наше завдання не лише підвищити рівень суспільної довіри та авторитету державного апарату, забезпечити його ефективне та прозоре функціонування і зміцнити міжнародний імідж України, а втілити високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

Від ефективності роботи державної служби залежить багато: суспільна та політична рівновага, соціальна стабільність, запровадження та реалізація ряду реформ, не кажучи про вирішення багатьох питань соціально-економічних і гуманітарних процесів у країні. І головний суспільний запит – запровадження принципів публічного менеджменту в діяльності владних інститутів, необхідність консолідованого напрацювання з представниками громадського сектору проектів рішень і вироблення інноваційних засад державної політики. Крім того, важливе значення має модернізація матеріального забезпечення в системі мотивацій державних службовців, встановлення гідного рівня оплати їх праці.

За останні три роки в Україні вдалося здійснити чимало важливих нововведень щодо посилення культури публічного адміністрування, зокрема втілення принципів ефективного управління та універсальних стандартів загалом (професіоналізм, політична нейтральність, порядність, компетенція). Ми послідовно запроваджуємо нові підходи в організації державної служби, підвищуємо публічні вимоги до кадрового підбору державних службовців, адже якісна зміна методики функціонування державного апарату є важливою умовою реформи державної служби.

Бажаю всім державним службовцям професійного зростання, добробуту, міцного здоров’я! Нехай кожен день життя буде сповненим оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                       Володимир ГРОЙСМАН

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250089848