Глава Уряду на Форумі #Єдинийголос: Людям треба правильно пояснювати суть реформ, і за рік ми отримаємо нову країну
23.06.2017 | 10:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Правильна вибудова урядових комунікацій та донесення суті державних рішень до громадян є важливим завданням, виконання якого дозволить вже за рік отримати нову країну. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході  Першого Всеукраїнського Форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #Єдинийголос.

Захід організовано  Департаментом інформації і комунікацій  з громадськістю Уряду на чолі з Дмитром Столярчуком. Він об’єднав близько 200 керівників прес-служб та комунікаційних підрозділів центральних органів влади та органів місцевого самоврядування з усіх регіонів країни.

«Комунікації це дуже важливо, і дуже важливо говорити про реформи правильно, - сказав Глава Уряду. – Дуже гарна ініціатива провести такий Форум, дякую за неї. Ми працюємо для людей і маємо доносити їм суть наших рішень. Я завжди говорю: нам би 226 голосів (в Парламенті), правильні комунікації (в частині інформування людей), і за рік ми отримаємо нову країну».

Довідково

Урядова комунікаційна стратегія “Єдиний голос” стартувала восени 2016 року командою Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ. «Єдиний голос» об’єднав зусилля комунікаційних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з метою донесення до суспільства змісту і важливості реформ, які впроваджує Уряд. Стратегія реалізується одразу по декількох напрямках: координація діяльності комунікаційних підрозділів міністерств і відомств, проведення спільних інформаційно-комунікаційних кампаній з метою роз’яснення і популяризації урядових реформ, тренінги і навчання з метою підвищення кваліфікації фахівців прес-служб і комунікаційних підрозділів органів виконавчої влади.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250091709