Сергій Савчук: Твердопаливна котельня в Одесі – приклад успішного напряму регіону до енергонезалежності та економічного добробуту
23.06.2017 | 15:17
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
 

Сьогодні місцева влада та громади активно долучаються до сучасної енергетичної тенденції –  переведення котелень на альтернативні види палива.  Одещина є одним із регіонів України, де впроваджують заміну котлів на «негазові». Вдалим прикладом цього є робота котельні, що працює на пелетах, в Одесі. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналістам у ході прес-туру на твердопаливну котельню у місті Одеса.

«У 2016 році було збудовано та успішно експлуатується модульна твердопаливна котельня потужністю 1МВт, що використовує в якості палива пелети з лушпиння соняшника та забезпечує тепловою енергією Одеський обласний центр психічного здоров’я. Прямим результатом діяльності котельні буде заміщення до 300 тис. м3 газу протягом року», – зауважив Сергій Савчук.

Як пояснив Голова Агентства, саме завдяки реалізації таких «зелених» проектів з’являються нові робочі місця, відбувається наповнення місцевих бюджетів, створюються ринки виробництва та споживання альтернативних видів палива.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250093843