Глава Уряду про блокаду Донбасу: Автори блокади перенаправили мільярди з українського бюджету в російський
26.06.2017 | 10:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Організатори блокади Донбасу, розпочатої в січні цього року, діяли в чіткій координації з росіянами і фактично сприяли передачі російській стороні промислових активів та корисних копалин з українських шахт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю Ліга.net.  

«Те, що робили організатори блокади, вони робили в повній координації з росіянами. У цьому немає ніяких сумнівів. За великим рахунком, чого домагалися організатори? Дати росіянам привід просто забрати все майно на непідконтрольних територіях. І зараз всі наші корисні копалини, наше вугілля, всі наші меткомбінати працюють 100% на російську економіку. Вони самі, автори блокади, перенаправили мільярди з українського бюджету в російський бюджет. Ось що вони зробили», - сказав Прем’єр-міністр.  

При цьому він запропонував розібратися з однією з номінальних причин блокади, а саме – використанням так званої формули «Роттердам+» при закупівлі вугілля, залучивши незалежного регулятора, а саме – Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.   

«Уряд не встановлює тут ніяких нормативів, їх встановлює незалежна комісія, в якій немає наших (урядових) представників», - зазначив Глава Уряду.   

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250096144