Прем’єр-міністр: Нам потрібна підтримка Парламенту у впровадженні реформ
06.07.2017 | 17:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Уряд України провів масштабну роботу з підготовки  проектів п’яти ключових реформ, які зараз проходять широке  обговорення в Парламенті та в суспільстві, і готовий їх втілити при умові ухвалення позитивних рішень Верховною Радою України.  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Лондоні.

Він нагадав, що серед пріоритетів – земельна реформа, яка обговорюється в експертному середовищі, медична, освітня  та пенсійна реформи, які наразі знаходяться в Парламенті і очікують на ухвалення, та реформа держсектору за новим законопроектом, який має бути невдовзі обговорений на засідання Національної Ради реформ при Президенті України.

«Ми маємо прогрес. Нам потрібна повна підтримка Парламенту. Ми готові й здатні провести реформи в інтересах громадян», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що всі перетворення проводяться в координації з міжнародними партнерами і відповідають середньостроковому плану дій, який «цілком реальний». «Це системні роки, ми не фантазуємо. Що для нас важливо? Економічне зростання, реформа соціальної сфери, розвиток людського капіталу. І саме тому нам важлива широка  підтримка економічних партнерів та Парламенту», - додав Глава Уряду.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250117835