Держенергоефективності разом із державними банками опрацювало питання якісного задоволення попиту населення на програму "теплих" кредитів
20.07.2017 | 16:06
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
 

Це питання обговорювалося на нараді Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками державних банків, що уповноважені видавати «теплі» кредити.

«У 2017 році створено широкі можливості для участі населення та ОСББ у програмі «теплих» кредитів. До переліку банків, уповноважених на надання коштів, долучився Приватбанк. Крім цього, нещодавно виділено додаткові 300 млн грн на фінансування програми. Це нагода усім охочим скористатися державною фінансовою допомогою на утеплення житла. Наше завдання – забезпечити ефективну та злагоджену роботу усіх учасників програми, у тому числі банків», - повідомив Сергій Савчук.

Учасники наради наголосили на важливості збалансованої участі банків у програмі. Зокрема, сторони опрацювали питання прозорого розподілу виділених додаткових коштів на реалізацію програми, виходячи з ефективності роботи банків у попередній період у цьому напрямі. При цьому ключовим фактором є максимальне задоволення попиту населення та ОСББ на програму та якість обслуговування домогосподарств.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250154838