21 серпня - круглий стіл "Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?"
 

21 серпня 2017 року в Мінрегіоні розпочнеться круглий стіл «Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?». Під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбудеться відкрите громадське обговорення нових проектів державних будівельних норм, що стосуються шкіл, дитячих садків та медичних закладів. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

— щодо шкіл — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-3-201h-budinki-i-sporudi-navchalni-zakladi;

— щодо дитячих садків — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-4-201h-budinki-i-sporudi-doshkilni-navchalni-zakladi;

— щодо медичних закладів — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-10-2017-budinki-i-sporudi-zakladi-ohoroni-zdorov-ya.

Для ефективної дії цих важливих ДБН Мінрегіон продовжив період їх опрацювання разом з експертами, представниками громадськості та усіма бажаючими.

Участь у круглому столі візьмуть представники Мінрегіону, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, інших центральних органів виконавчої влади, місцевої влади, фахівці у галузі будівництва та архітектури, міжнародні та громадські організації, науково-дослідні установи, представники громадськості та ЗМІ.

Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 15:00.

Для реєстрації участі у заході звертайтеся за телефоном: (044) 284-0-605 або електронною поштою MarchukIM@minregion.gov.ua.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 12:00 21 серпня за телефоном (044) 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250206791