Агентство Moody's підвищило кредитний рейтинг України, і це є визнанням успіху українських реформ – Володимир Гройсман
26.08.2017 | 12:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service (Moody's), яке входить до трійки найбільших агентств світу, підвищило кредитний рейтинг України до рівня Caa2 і вперше за тривалий час видало позитивний прогноз для нашої держави. Коментуючи оцінку агентства, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це є свідченням успіху структурних реформ в нашій державі.

«Ключові фактори зміни кредитного рейтингу в позитивний бікефект структурних реформ та посилення позицій України на світовому ринку. І за прогнозами фінансистів, продовження змін покращить боргову динаміку нашої держави», - зазначив Глава Уряду.

Він підкреслив, що попереду багато роботи в секторі політичної стабільності, продовження економічних перетворень, посилення валютного курсу та загального зміцнення економіки.  Успіх реформ, зокрема на макрорівні,  дозволить не тільки відновити й наростити економічну  міць, а й впоратися з прогнозним борговим навантаженням 2019-го та подальших років, коли Україні доведеться повертати борги попередніх періодів.

«Ми пишаємося тим, що міжнародне агентство визнало наші досягнення в сфері прозорості газового сектору, державних закупівель, оподаткуванні, банківському секторі. І ми розуміємо, що наші партнери очікують на реалізацію вже заявлених Урядом реформ, зокрема, пенсійної системи, приватизації, земельних відносин. Ми були й залишаємося відданими курсу змін задля майбутнього держави та покращання добробуту громадян», - сказав Володимир Гройсман.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250223537