Володимир Гройсман: Ми запровадили якісний діалог з бізнесом, разом зможемо відкрити потенціал держави та забезпечити швидкий економічний ріст
14.09.2017 | 13:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Уряд України запровадив якісний та дієвий діалог з бізнесом, готовий продовжувати вже діючі програми підтримки підприємців і одночасно бути ефективним майданчиком розв’язання проблем. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з провідними компаніями України.

Зустріч пройшла під головуванням Президента України Петра Порошенка і за участі керівництва Генеральної прокуратури та правоохоронних органів.    

«Важливо, коли діалог іде за участю Президента і в присутності силовиків. Наше завдання – забезпечити стале економічне зростання і розкрити потенціал держави», - сказав Глава Уряду.   

Володимир Гройсман нагадав, що вже рік в Україні працюють  декілька інструментів сприяння діловій активності. В їх числі – «єдине вікно» на  митниці, яка проходить системне реформування, запровадження системи електронних закупівель  ProZorro, суттєве зниження заборгованості по виплаті ПДВ, накопиченої за минулі періоди – з 15 млрд грн до 900 млн. грн, запровадження спеціальних урядових структур, передусім Офісу зі залучення та підтримки інвестицій та Національного комітету з промислового розвитку.

Разом з тим проблемним залишається питання відносин бізнесу з силовими структурами та контролюючими органами, які мають сприяти розвитку бізнесу, але подекуди навпаки – гальмують всі позитивні процеси.

«Розвиток буде неможливим, якщо бізнес відчуватиме себе невпевнено та під загрозою будь-якої атаки – в тому числі з боку держави, - сказав Глава Уряду. - Ми налаштовані на чіткі кроки, які дозволять зняти всі перепони, бар’єри та приниження. Якщо для цього потрібні кадрові зміни, ми на це готові. Настав час незворотніх і системних змін. А наші розмови мають завершуватися конкретними рішеннями».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250267872