Міноборони розпочало процес розширення географії і створення потужних навчальних центрів
15.09.2017 | 14:41
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Міноборони розпочало процес розширення географії і створення потужних навчальних центрів. Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистого відкриття Навчального Центру ВСП на Львівщині.

«Реформування ЗС України і створення потужного війська без розвитку інфраструктури і навчальних центрів практично неможливо. Ми в 2016 році почали процес розширення географії потужних навчальних центрів не лише на Львівщині, але й у Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській та Київській областях. Ми створюємо комплекс, який би готував професійних військових», – зазначив Степан Полторак.

Міністр оборони України підкреслив, що одним із головних завдань реформування вітчизняного війська є якраз професіоналізація, яка включає в себе відбір патріотичних, мотивованих людей, а також, що навіть патріотична і мотивована людина не зможе виконувати завдання, якщо вона не якісно підготовлена.

«Я поставив задачу керівнику ВСП щодо підготовки Концепції розвитку цього Навчального Центру і планування бюджету на наступний рік. При плануванні бюджету на наступний рік потрібно все врахувати таким чином, щоб виділити фінансовий ресурс для того, щоб тут створили перспективи розвитку навчально-матеріальної бази Центру. Для того, щоб на базі Центру  інструктори з інших країн світу не тільки готували наших військовослужбовців, але й навчалися. Адже в нас є дуже серйозний досвід виконання бойових завдань у районі проведення Антитерористичної операції», – підкреслив Міністр оборони України.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250271238