Наша співпраця з Альянсом за останні три роки набула широких масштабів практично за всіма напрямками, - Степан Полторак
18.09.2017 | 15:41
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Наша співпраця з Альянсом за останні три роки набула широких масштабів практично за всіма напрямками. Значно зріс військово-політичний діалог, регулярно працює комісія “Україна – НАТО”. Ми відчуваємо дуже добру допомогу в питаннях, пов’язаних з реформуванням Збройних Сил України: це і відпрацювання документів оборонного планування, починаючи з Військової Доктрини і завершуючи Законом України “Про національну безпеку України”, розробка якого знаходиться на стадії завершення”. На цьому сьогодні, 18 вересня, зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Очільник оборонного відомства наголосив, що “надзвичайно потрібною та потужною допомогою Альянсу є Комплексний пакет допомоги, затверджений в 2016 році на засіданні Альянсу в Польщі”.

“Надважливою є дорадча допомога, яку ми отримуємо від країн-партнерів. Всього в Міністерстві оборони України працює 65 радників, які надають всебічну допомогу”, – зазначив Степан Полторак.

“Важливими є і багатонаціональні навчання, які регулярно проводяться з нашими партнерами та прискорюють набуття сумісності українських Збройних Сил із силами НАТО”, – підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250276717