До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ СКМУ
 

05.12.2017 | 18:20 

 

На засіданні 4 грудня 2017 р. Комісією з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" вивчено подані претендентами матеріали та визначено перелік осіб, допущених до участі в конкурсному відборі.

Комісією планується проведення співбесід з учасниками конкурсного відбору.

Про дату, час та місце проведення співбесід учасники конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" будуть повідомлені в установленому порядку.

 

29.11.2017 | 20:11 

 

28 листопада 2017 р. на засіданні комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" розглянуто заяви та інші документи, подані претендентами для участі у конкурсному відборі.

На наступному засіданні комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" (орієнтовно 1 грудня 2017 р.) планується визначити перелік конкурсантів, допущених до участі у конкурсному відборі, та графік співбесід з ними.

 

06.10.2017 | 18:49

Урядом оголошено конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця".

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250330647