До місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло більше 14,7 млн грн від продажу земельних ділянок і прав на них упродовж січня-вересня 2017 року
13.10.2017 | 14:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку поточного року у Кіровоградській області продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 35 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 4,3 га на суму 4,1 млн гривень.

Проведено 51 земельний торг у формі аукціону, де продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 73 земельних ділянок загальною площею 1,35 тис. гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати – майже 6,6 млн гривень. Також продано на 4-х земельних торгах 4 земельні ділянки у власність загальною площею 6,5 га, ціна продажу яких становить 2,9 млн гривень.

Варто зауважити, що Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 29 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано право на оренду 47 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,2 тис. гектара. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 6,1 млн гривень.

Також державними органами приватизації продано 1 земельну ділянку, на якій розташовано об'єкти державної власності площею 0,2874 гектара. Ціна продажу – 82,2 тис. гривень.

Фактично до місцевих бюджетів Кіровоградщини від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2017 року надійшли кошти в сумі 14,7 млн грн (майже на 5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року), в тому числі до місцевих бюджетів – 14,6 млн гривень та до державного бюджету – 0,1 млн гривень. Дані кошти громади зможуть використовувати на розвиток власних територій.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250347903