У Києві відбулася зустріч представників Міністерства оборони України з делегацією Міністерства охорони краю Литовської Республіки
17.10.2017 | 14:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Сьогодні, 17 жовтня, у Києві, в Міністерстві оборони України відбулася зустріч представників вітчизняного оборонного відомства з делегацією Міністерства охорони краю Литовської Республіки.

Українську делегацію на заході очолив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, іноземну делегацію – Віце-міністр охорони краю Литовської Республіки Вітаутас Умбрасас.

Сторони обговорили питання щодо подальшого розвитку українсько-литовського співробітництва в оборонній сфері.

Перший заступник Міністра оборони України подякував Вітаутасу Умбрасасу за підтримку та поінформував іноземну делегацію про хід проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

«Ми цінуємо допомогу вашої країни у політичній та практичній площині та сподіваємося на подальшу підтримку й співпрацю в оборонній сфері. Литва для України є партнером, який надає допомогу в реформуванні вітчизняного оборонного відомства за стандартами НАТО. Зокрема, щодо навчання та підготовки українських військовослужбовців, реформування вітчизняного сержантського корпусу за міжнародними стандартами», – повідомив Іван Руснак.

Віце-міністр охорони краю Литовської Республіки зазначив, що між Литвою та Україно є багато спільного. Вітаутас Умбрасас висловив підтримку та готовність Литви й надалі допомагати українським Збройним Силам з питань навчання українських військовослужбовців, стратегічних комунікацій, лікування поранених під час АТО.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250351256