Павло Клімкін провів у Берліні зустрічі з парламентаріями, дипломатами і урядовцями
26.10.2017 | 09:36
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

25 жовтня 2017 року в рамках візиту до Берліна Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з державним секретарем Федерального відомства закордонних справ Німеччини Вальтером Йоганнесом Лінднером та представниками німецьких парламентських і політичних кілі, де наразі відбувається процес формування нової урядової коаліції.

У ході зустрічі в МЗС ФРН було обговорено практичні питання двостороннього співробітництва України з Німеччиною. Сторони окремо зупинилися на обговоренні ситуації на Донбасі у контексті збереження міжнародної солідарності з Україною щодо заходів з протидії російській агресії. Співрозмовники позитивно оцінили високий рівень організації та проведення Німецько-українського року мов. Крім того, було обговорено питання подальшої підтримки Німеччиною України у процесі реалізації внутрішніх структурних реформ.

Тема імплементації Мінських домовленостей та спільні зусилля міжнародної спільноти у питанні врегулювання ситуації на Донбасі перебувала в центрі уваги під час зустрічі з радником Канцлера з питань зовнішньої політики та безпеки Яном Хекером.

У рамках візиту до видавничого дому Axel Springer Міністр дав інтерв’ю найпопулярнішій німецькій газеті BILD.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250373944