За 10 місяців аудитори Донеччини забезпечили відшкодування втрат на понад 30 млн грн
15.11.2017 | 16:16
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Протягом січня-жовтня 2017 року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 30 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, де виявлено порушення, застосовано 32 заходи впливу: у 25 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 3 – зменшено бюджетні асигнування, ще у 3 випадках призупинено бюджетні асигнування та прийнято 1 вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За недотримання законодавства 144 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 57 – до дисциплінарної та матеріальної,  10 осіб звільнено із посад.

До суду пред'явлено один позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 3 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 8,8 млн грн.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250425952