Ігор Жданов вручив Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України
24.11.2017 | 17:05
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
 

24 листопада в Києві урочисто нагородили лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. 20 дівчат і юнаків, ініціативи яких сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, отримали диплом та нагрудний знак. Грошовий еквівалент Премії - 50 тисяч гривень – було перераховано лауреатам у серпні цього року.

Розпочинаючи церемонію вручення, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив: "Зараз у нас особлива історія, особливий період життя країни. Молодь активна в процесі її розбудови. Молоді люди захищають країну, створюють власні ініціативи, займаються науковими, мистецькими, творчими розробками". Говорячи про молодих українців, які нині їдуть шукати себе за кордон, Ігор Жданов висловив таку думку: "Їдьте, навчайтесь та повертайтесь на батьківщину і розбудовуйте її. Він нас і від вас залежить її сьогодення і майбутнє". "Впевнений, за десять років саме ваше покоління керуватиме державою – із вашими цінностями та уявленнями про стратегію її розвитку", - наголосив Міністр.

У своїх промовах лауреати подякували за довіру та підтримку. Молоді люди акцентували на тому, що зараз Міністерство та молодь діють спільно та йдуть в одному напрямку. Саме така синергія дій та об'єднання зусиль сприяють позивним результатам. Йшлося і про представлення України на міжнародній арені, створення позивного іміджу нашої країни тощо.

Нагадаємо, Премією КМУ щороку відзначаються молоді люди, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Кращих представників молоді визнають за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у ХХ столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

З розпорядженням "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2016 рік "можна ознайомитися ТУТ.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250451234