11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 

11 грудня 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart.

У Заході також візьмуть участь:

- Директор українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій;

- Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Початок заходу: 14:00

Місце проведення: приміщення ArtHall D12, вул. Десятинна, 12.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 11.00 11 грудня 2017 року за ел-адресою okkirilova@ukr.net.

Акредитовані представники ЗМІ запрошуються з 13:00.

BeSmart — це онлайн-платформа з підготовки до складання ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), що функціонує в форматі масових відкритих онлайн-курсів (МООС). Старшокласники з будь-якого куточка України: віддалених селищ, зони АТО чи окупованих територій, можуть самостійно підготуватися до оцінювання, використовуючи цей інструмент. 

На порталі представлено 14 курсів з наступних предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, географія та біологія. Перевага курсів у зручному форматі використання - вони доступні в будь-який момент часу та з будь-якого пристрою (телефон, планшет, комп’ютер). 

Пілотний проект був впроваджений на території Одеської області у квітні - червні 2017 року: близько 8000 випускників з 500 шкіл області змогли скористатися ресурсом. За результатами Одеська область увійшла в ТОП-3 областей із найкращою динамікою зростання рейтингу. В цілому, майже 20 тисяч учнів по всій країні використали окремі матеріали курсів BeSmart.

Адреса порталу http://besmart.eduget.com

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250488449