Цьогоріч на Закарпатті оздоровлено близько 29 тисяч дітей
26.12.2017 | 11:08
Закарпатська ОДА
 

Цьогоріч на Закарпатті оздоровлено близько 29 тисяч дітей. Із них  майже 24 тисячі - пільгових категорій (сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей загиблих учасників АТО, дітей з родин переселенців), що наполовину більше, ніж минулого року. Загалом для оздоровлення та відпочинку дітей області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у поточному році з обласного та місцевих бюджетів виділено та використано майже 16 мільйонів гривень. Крім того, додатково було залучено і позабюджетні кошти  - 17,5 мільйонів гривень (на 70 відсотків більше, ніж у 2016 році). Протягом цього року в області функціонувало 178 оздоровчих закладів, зокрема 26 позаміських, 2 – санаторного типу та 6 наметових містечок). Цьогоріч проведено державну атестацію п’яти закладів оздоровлення та відпочинку, яким присвоєно відповідні категорії.

Такі дані озвучила заступник директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Наталія Омелянюк під час семінару-наради  з питань оздоровлення та відпочинку дітей за участі заступника голови ОДА Олександра Петіка, керівників структурних підрозділів обласної адміністрації та оздоровчих закладів краю.  

Зазначалось, що фахівці Держпродспоживслужби Закарпатської області провели понад дві сотні перевірок, виявлено 37 порушень вимог санітарного законодавства. Водночас випадків інфекційних, масових захворювань, харчових отруєнь та інших небезпечних хвороб у дітей, які перебували в дитячих закладах відпочинку та оздоровлення, не було зареєстровано.

Наразі в області затверджено Регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 2018-2021рр. Фінансування зазначеної Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного, районного та міських бюджетів, ОТГ та ін. джерел. Орієнтовний запланований загальний обсяг фінансування на 2018-й становить 80 мільйонів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250518719