Понад 60 млрд грн заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro
15.01.2018 | 13:03
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА
 

 

Підприємці Дніпропетровщини у системі електронних держзакупівель Prozorro  виграють торги по всій Україні. На сьогодні через онлайн-сервіс бізнесмени заробили вже понад 60 млрд грн, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Prozorro – це максимально чесна, зручна та доступна система електронних держзакупівель. За 2,5 роки переваги сервісу встигли оцінити понад 11 тис. підприємців області, і ця кількість постійно зростає. Вони виграють торги по всій Україні, заробили вже більше 60 млрд грн. Такий результат наших бізнесменів  – плюс і для області в цілому. Вони сплачують податки та забезпечують додаткові надходження до бюджету Дніпропетровщини. Кошти витрачаємо на нові садочки, реконструкцію шкіл та ремонт доріг – словом, оновлюємо інфраструктуру регіону. Саме таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко».

Нині Дніпропетровщина в трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють у Prozorro. Найчастіше підприємці області продають медичне обладнання, фармацевтичну продукцію та нафтопродукти, паливо і електроенергію, пропонують будівельні роботи. Загалом вони виграли понад 200 тис. лотів.

За 2017 рік на Дніпропетровщині зареєстрували торгів на суму 47,9 млрд грн. Це майже в 3,3 рази більше, ніж у 2016 році.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250537821