Активна молодь Вінниччини обговорила створення регіонального молодіжного центру «Квадрат»
19.01.2018 | 13:04
Міністерство молоді та спорту України
 

18 січня активна молодь Вінниччини зібралася разом у приміщенні, де планується створення регіонального молодіжного центру «Квадрат».

У форматі конференції молоді люди обговорювали перспективи та основні напрями діяльності установи, яка має стати ресурсною базою та постійним майданчиком для реалізації молодіжних ідей і розвитку молоді області.

Учасників зібрання вітали заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Олександр Ярема наголосив на важливості створення в Україні подібних установ для молоді: «Сучасна молодіжна інфраструктура – є одним із пріоритетів молодіжної політики, адже це, перш за все, зайнятість молоді. Це можливість молодим людям у вільний від навчання час мати дружній простір, де можна конструктивно, цікаво, інформативно проводити дозвілля, отримувати нові знання, здобувати нові навички і ставати більш конкурентноздатними».

За словами заступника Міністра, сьогодні в Україні вже діє кількасот обласних і місцевих молодіжних центрів і просторів, утворених на базі закладів освіти, культури, спорту. Він також зауважив, що активніше подібні установи розвиваються у тих регіонах, де є сприяння зі сторони місцевих органів влади, зокрема - на Вінниччині чи Донеччині.

У свою чергу голова Вінницької ОДА запевнив, що обласна влада максимально сприятиме, аби Вінницький молодіжний центр став найкращим в Україні.

Під час зустрічі учасники ознайомилися із основними напрямами діяльності майбутнього регіонального молодіжного центру «Квадрат». Молоді люди активно дискутували над актуальними питаннями молодіжної політики держави та області, а також мали нагоду ознайомитись із кращим досвідом і сучасними трендами розвитку молодіжних центрів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250544008