На Львівщині стартував перший Event Industry Forum
09.02.2018 | 18:51
Львівська ОДА
 

Сьогодні, на «Арені Львів» відбулося урочисте відкриття масштабного заходу - Event Industry Forum. Захід об’єднав 700 учасників представників івент-індустрії.

Участь у відкритті форуму взяв директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

“Такі події вкотре доводять, що Львівщина є центром різноманітних заходів, зустрічей, форумів на найвищому рівні. Сьогодні Львівщину можна розглядати у багатьох контекстах. Зокрема,  як територію економічного розвитку, - у 2017 році вісім десятків івентів пов’язані із відкриттям нових підприємств, створенням нових робочих місць. Львівщина культурна - етнофестивалі, культурні заходи, які проводять щоденно в області. Наша область туристична, у якій приємно перебувати не лише у центрі міста, але у Турківському районі поміж гір, Сколівському - поміж гірськолижних курортів, Перемишлянському, Буському районах - серед замкової краси, і нарешті Львівщина гостинна - неймовірний галицький дух і галицька вдячність”, - зазначив Роман Филипів.

Під час форуму учасники дізнались про технологічні новинки event-індустрії, ознайомились з новими можливостями маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії, а також мали змогу отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250569181