Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером
15.02.2018 | 16:05
Міністерство фінансів України
 

14 лютого Міністр фінансів Олександр Данилюк та заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца зустрілися з віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером та Директором Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

Протягом зустрічі сторони обговорили питання впровадження структурних реформ в Україні та співпрацю України зі Світовим банком.

Представники Світового банку відзначили прогрес у запровадженні ключових реформ в Україні. Вони також зазначили, що Світовий банк продовжуватиме надавати консультації щодо впровадження пенсійної реформи та реформи охорони здоров’я.

Також Сиріл Мюллер зазначив, що Світовий банк підтримує проведення в Україні реформи корпоративного управління у державних банках, створення ринку землі, реформи енергетичного сектору та продовжуватиме сприяти їх запровадженню.

Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що для України важлива участь Світового банку у процесі реформ, що допомагають модернізувати українську економіку. Він також відзначив позитивні результати впровадження спільних проектів України та Світового банку, результатами яких є зміцнення фінансової системи країни та створення нових робочих місць.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250575377