У Пхьончхані відбувся прийом Олімпійської збірної України
19.02.2018 | 18:12
Міністерство молоді та спорту України
 

У Пхьончхані відбувся прийом Олімпійської збірної України, який пройшов за підтримки НОК України, Посольства Республіки Корея в Україні і Посольства України в Республіці Корея.

У прийомі взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка, віце-президент НОК Валерій Борзов, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Корея Олександр Горін, іноземні гості.

Ігор Жданов від імені українського Уряду подякував господарям Олімпійських ігор за високий і технологічний рівень організації змагань, гостинний і теплий прийом, забезпечення комфортних умов для проживання наших спортсменів: "Вже чверть століття між Україною та Південною Кореєю існують міцні дипломатичні відносини. Ми плідно співпрацюємо в різних галузях. Наші держави також об’єднує велика повага та любов до спорту".

Минулого року корейські спортсмени показали гарний хокей під час чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІА в Києві. Важливою спортивною та культурною подією стало проведення у 2017 р. "Велокаравану дружби Україна – Корея". Водночас Олімпійські ігри у Південній Кореї принесли радість всьому українському народові у зв’язку з видатною перемогою нашого фристайліста Олександра Абраменка та його тренера Енвера Аблаєва.

Міністр відзначив, що у Пхьончхані створено теплу, гостинну, дружню атмосферу, яка панує на спортивних аренах та в олімпійському селищі: "Спорт об’єднує дружні країни. Упевнений, українсько-корейські відносини будуть щоразу виходити на новий рівень. Попереду нас чекає багато гарних нагод, аби їх розширити та зміцнити. Тож бажаю миру та процвітання Україні та Південній Кореї".

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250578563